تبلیغات
عکس ،عکاسی،دانلود عکس، آموزش عکاسی، دوربینهای عکاسی، دوربینهای دیجیتال و... - اخبار جدید وبروز جام جهانی 2010
عکس ،عکاسی،دانلود عکس، آموزش عکاسی، دوربینهای عکاسی، دوربینهای دیجیتال و...
http://irupload.ir/images/lzfvub67sg26s6iyqfy6.gif             http://irupload.ir/images/lzfvub67sg26s6iyqfy6.gif   


http://www.free2upload.com/images/52202560219517768735.gif

هلند با اقتدار به مرحله دوم جام جهانی صعود کرد

تیم ملی فوتبال هلند پنجشنبه شب با برتری مقاب کامرون ، سومین برد متوالی خود را جشن گرفت و مقتدرانه راهی مرحله بعدی جام جهانی شد .

این دیدار از گروه پنجم و به داوری " پابلو پوزو " از شیلی در ورزشگاه " گرین پوینت " شهر " کیپ تاون " برگزار شد که با برتری دو بریک هلند همراه شد.
در نیمه نخست ابتدا تیم ملی هلند توسط " روبین ون پرسی " در دقیقه 36 موفق شد دروازه کامرون را فتح کند. اما تیم کامرون در دقیقه 65 صاحب ضربه پنالتی شد که " ساموئل اته ئو" کاپیتان این تیم آن را به گل تبدیل کرد .
در ادامه بازی این هلند بود که دومین گل خود را به ثمر رساند و توسط " هونته لار" به این مهم دست یافت . وی در دقیقه 84 برای بار دوم دروازه کامرون را تسخیر کرد .
هلند یکی از مدعیان جام جهانی 2010 در دور نخست تیم های دانمارک و ژاپن را به ترتیب با نتایج دو برصفر و یک برصفر شکست داده بود .
به این ترتیب این تیم با کسب 9 امتیاز از سه پیروزی متوالی ، با صلابت راهی مرحله یک هشتم نهایی شد تا در این مرحله به مصاف اسلواکی برود.

ژاپن با شکست دانمارک به مرحله دوم صعود کرد

تیم ملی فوتبال ژاپن با برتری مقابل دانمارک به مرحله دوم جام جهانی 2010 راه یافت تا حریف پاراگوئه در مرحله یک هشتم نهایی شود.

این دیدار حساس از گروه پنجم ، به داوری "ژرمو دامون " از افریقای جنوبی در ورزشگاه " رویال بافو کینگ " شهر رستنبورگ برگزار شد که تیم
ژاپن توانست حریف خود را با حساب سه بریک تسلیم کند .
ژاپن در نیمه نخست موفق شد با ارایه یک بازی برتر و با دوگل زیبا که از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید ، حریف اروپایی خود را نقره داغ کند .
ابتدا " کی سوکه هوندا " در دقیقه 17 از روی ضربه کاشته به زیبایی دروازه دانمارک را باز کرد و سپس " یاسوهیتو اندو " در دقیقه 30 از همین طریق و با ضربه ای غیر قابل مهار گل دوم را ثبت کرد .
در وقت دوم ( دقیقه 81 ) تیم دانمارک یکی ازدو گل خورده را پاسخ داد که " یان دال توماسون" کاپیتان باتجربه این تیم از روی نقطه پنالتی نتیجه را دو بریک کرد . ولی ژاپن که دست بردارد نبود در دقیقه 88 به گل سوم رسید .
" شینجی اوکازاکی " مهاجم تازه وارد ژاپن گل سوم را ثبت کرد تا چشم بادامیها سه امتیاز با ارزش از حریف اروپایی خود بگیرند .
ژاپن حتی در صورت تساوی نیز به مرحله دوم جام جهانی 2010 صعود می کرد . این تیم در پایان رقابتهای دور نخست ، 6 امتیازی شد و در رده دوم گروه پنجم ایستاد تا حریف پاراگوئه در مرحله بعدی شود .
تیم با انگیزه ژاپن در دور نخست ، ابتدا با یک گل برابر کامرون به برتری رسید و سپس مقابل هلند با همین نتیجه مغلوب شد .

پاراگوئه با تساوی مقابل نیوزلند صعود کرد

دیدار تیم های ملی پاراگوئه و نیوزلند در ورزشگاه پیتر موکابان در پولک وان آفریقای جنوبی از گروه 6 به مصاف هم رفتند.
این دیدار در پایان بدون گل به پایان رسید که طی آن تیم ملی پاراگوئه با کسب 5 امتیاز صدر نشین شد و با عنوان تیم نخست راهی دور بعدی این رقابت ها شد.
شایان ذکر است قضاوت این بازی بر عهده لوئیجی نیشیمورا از ژاپن است.ایتالیا حذف شد

تیم ملی فوتبال ایتالیا مدافع کسب عنوان قهرمانی با شکست مقابل اسلواکی از گردونه رقابت های جام جهانی 2010 آفریقا جنوبی حذف شد.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایتالیا و اسلواکی در چارچوب مسابقات گروه 6 جام جهانی در ورزشگاه الیس پارک یوهانسبورگ برگزار شد.
این دیدار مهیج و پرگل در پایان با نتیجه 3 بر 2 به سود تیم ملی اسلواکی به پایان رسید. گل های این تیم را روبرت ویتک در دقایق 25 و 74 و کوپونک در دقیقه 88 به ثمر رساندند.
گل های تیم ملی فوتبال ایتالیا توسط آنتونیو دیناتاله در دقیقه 81 و فابیو کواگرلا در دقیقه 91وارد دروازه اسلواکی شد.
تیم ملی ایتالیا با این شکست تلخ در رده چهارم گروه خود قرار گرفت و با جام جهانی آفریقا جنوبی وداع کرد.
به این ترتیب تیم ملی اسلواکی با کسب چهار امتیاز به عنوان تیم دوم از گروه 6 به مرحله دوم صعود کرد.
قضاوت این بازی بر عهده هوارد وب از انگلیس بود.
همچنین همزمان با این دیدار تیم های ملی پاراگوئه و نیوزلند در ورزشگاه پیتر موکابان در پولک وان آفریقای جنوبی از گروه 6 به مصاف هم رفتند.
این دیدار در پایان بدون گل به پایان رسید که طی آن تیم ملی پاراگوئه با کسب 5 امتیاز صدر نشین شد و با عنوان تیم نخست راهی دور بعدی این رقابت ها شد.
[i]


صعود آمریکا با گل ثانیه های پایانی

تیم ملی فوتبال آمریکا با برتری یک بر صفر برابر الجزایر که در ثاینه های پایانی به دست آمد، راهی مرحله دوم رقابت های جام جهانی 2010 شد.

این 2 تیم از مرحله سوم دور مقدماتی گروه C رقابت های جام جهانی 2010 به مصاف هم رفتند که در پایان آمریکا با برتری یک بر صفر برابر الجزایر به عنوان تیم نخست گروه سوم راهی مرحله دوم شد.
این بازی در ورزشگاه لوفتوس شهر پروتریا و با قضاوت "فرانک دبلیکر" داور بلژیکی برگزار شد.
"سپ بلاتر" رییس فدراسیون بین المللی فوتبال "فیفا" و "بیل کلینتون" رییس جمهور اسبق ایالات متحده از میهمانان ویژه این دیدار بودند.
آمریکا پیش از این دیدار 2 امتیازی بود و الجزایز هم با یک امتیاز در انتهای جدول رده بندی گروه سوم رقابت های جام جهانی 2010 قرار داشت.
هر 2 تیم برای به دست آوردن مجوز صعود به مرحله حذفی پیکارهای جام جهانی نیاز به کسب 3 امتیاز داشتند.
"لاندن داناوان" مهاجم باتجربه آمریکا در دقیقه دوم از وقت های تلف شده نیمه دوم گل برتری تیمش را به ثمر رساند تا آمریکا بالاتر از انگلیس راهی مرحله حذفی شود.
در این دیدار" یحیی" مدافع الجزایر با کارت قرمز داور از زمین بازی اخراج شد و "یبدا" و "لاچن" از الجزایر و "آلتیدور" و " بیسلی" از آمریکا با کارت زرد داور بلژیکی جریمه شدند.
در دیگر بازی این گروه سوم رقابت های جام جهانی 2010 تیم ملی انگلیس با نتیجه یک گل از سد اسلوونی گذشت.
در پایان مرحله مقدماتی گروه سوم پیکارهای جام جهانی تیم های ملی آمریکا و انگلستان با 5 امتیار راهی مرحله حذفی شده و اسلوونی و الجزایر با 4 و یک امتیاز با جام جهانی 2010 وداع کردند.

صعود انگلیس با پیروزی برابر اسلوونی

تیم ملی فوتبال انگلیس با پیروزی برابر اسلوونی به دور دوم رقابت های جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی صعود کرد.

در این دیدار که در ورزشگاه "نلسون ماندلا" شهر پورت الیزابت برگزار شد، تیم انگلیس با یک گل حریف خود را شکست داد و به عنوان تیم دوم گروه سوم راهی مرحله بعدی شد.
"جرمین دفو" در دقیقه 23 تنها گل این دیدار را به سود تیم ملی فوتبال انگلیس به ثمر رساند.
قرمزپوشان تیم انگلیس که پیش از این بازی به دلیل کسب دو تساوی متوالی در این دوره از رقابت ها، تحت فشار هواداران و رسانه های این کشور قرار داشتند با ارائه یک بازی تهاجمی، تیم اسلوونی را با شکست پشت سر گذاشتند تا به ناکامی های خود در این مسابقه ها پایان دهند.
حملات گسترده انگلیسی ها در دقیقه 23 با گلزنی مهاجم 28 ساله این تیم به ثمر نشست.
در این صحنه بازیکنان انگلیس از جناح راست حمله ای را به سمت دروازه اسلوونی طراحی کردند که "دفو" سانتر "جیمز میلنر" را با یک ضربه بغل پا به گل تبدیل کرد.
قرمز پوشان انگلیسی در این بازی پر افت و خیز، بارها فرصت های گلزنی به دست آوردند، اما تنها یک بار دروازه "سمیر هاندانویچ" دروازه بان اسلوونی را باز کردند.
بازیکنان تیم اسلوونی که برای کسب یک امتیاز و صعود به مرحله بعدی رقابت ها گام به زمین گذاشته بودند، نتوانستند بازی منسجم و هماهنگ خود را به نمایش بگذارند تا از دور رقابت ها کنار بروند.
در تنها موقعیت مسلم گلزنی اسلوونی در این بازی والتر بیرسا، آندراس کریم و زلاتان لیوبینچ در دقیقه 68 موفق به باز کردن دروازه "دیوید جیمز" دروازه بان تیم انگلیس نشدند تا این تیم وداع زود هنگام از جام جهانی 2010 داشته باشد.
در دیگر دیدار این گروه، تیم ملی فوتبال آمریکا در دقایق پایانی با یک گل از سد تیم الجزایر گذشت و به عنوان تیم نخست گروه سوم راهی مرحله بعدی شود.
جدول رده بندی گروه سوم
1- آمریکا 5 امتیاز
2- انگلیس 5 امتیاز
3- اسلوونی 4 امتیاز
4- الجزایر 2 امتیاز        آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس